Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Podpora používateľom

Máte otázky?

Objavili ste chyby, ktoré sa týkajú slovenského prekladu? Máte nejaké problémy alebo otázky súvisiace s produktami Mozilla? Pripojte sa na diskusné fórum a podeľte sa so svojimi skúsenosťami s nami a s ostatnými používateľmi. Odporúčame vám sa na fóre registrovať – je to len minútka zdržania a získate tým napríklad automatické upozornenie e-mailom, ak na danú tému niekto odpovie.

Aktuálne preklady

Preklad práve prebieha na verziách SeaMonkey 1.0, Firefox 2.0, Thunderbird 2.0, Flock 0.5, Sunbird 0.3, Camino 1.0.x, Nvu 1.0 a na rozšíreniach. Všetky nájdené chyby budú opravené v týchto nových verziách. Pokiaľ nájdete chybu a používate niektorú zo starších verzií Mozilly, mali by ste najprv aktualizovať na najnovšiu verziu a vyskúšať, či už chyba medzičasom nebola opravená, a až potom poslať hlásenie o chybe.

Podpora starších verzií

Obmedzená podpora je poskytovaná aj pre Mozilla Suite a staršie verzie iných aplikácií, avšak pravdepodobne už pre ne nebudeme vytvárať nové jazykové balíky.