Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nová verzia programu MozBackup

Pavel Cvrček, autor programu MozBackup určeného na zálohovanie profilov aplikácií vydávaných Mozillou, vydal jeho novú verziu pod označením 1.4.5. Táto verzia prináša niekoľko noviniek, medzi najdôležitejšie patrí podpora noviniek Firefoxu 2.0 Beta 2, Thunderbirdu 2.0 Alpha a vylepšená podpora niekoľkých rozšírení. Viac sa o MozBackup dočítate na našej stránke venovanej programu, kde si ho môžete aj stiahnuť.

Komentáre sú uzavreté.