Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Sedem nových lokalizovaných rozšírení

rozsireniaPo dvojtýždňovej prestávke vám opäť prinášame nové rozšírenia lokalizované do slovenčiny. Medzi dnešnými 7 rozšíreniami nájdete Flickr Sidebar, ktoré integruje do prehliadača službu Flickr, InstallTimeOut umožňujúce zmenu alebo vypnutie času odpočítavaného pri inštalovaní rozšírení či Fission, ktoré zobrazuje v paneli s adresou priebeh načítania stránky. Ak chcete byť upozornení pri zmene vami zadanej stránky, určite vám padne vhod rozšírenie Notify, na zobrazenie náhľadu neaktívnej karty je zas určené rozšírenie Tab Preview. Popis ostatných nových rozšírení a kompletný prehľad nájdete na našej stránke s rozšíreniami.

Komentáre sú uzavreté.