Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Firefox FAQ v slovenčine

FirefoxHoci sme už na našich stránkach publikovali množstvo rôznych podrobných návodov a dokumentov týkajúcich sa Firefoxu, chýbal tu preklad oficiálnych Firefox FAQ. Dnes tento nedostatok napravíme. Uverejňujeme skrátený prepis Firefox FAQ v slovenčine. Môže byť prínosom hlavne začínajúcim používateľom a tým, ktorí si zatiaľ Firefox nenainštalovali. Možno sa práve na základe týchto najčastejšie kladených otázok rozhodnú a vyskúšajú bezpečný, moderný a dynamicky sa rozširujúci browser.

4 komentáre k príspevku “Firefox FAQ v slovenčine”

 1. Barbora Malaníková napísal:

  Prajem príjemný dobrý deň

  Konečne Firefox aj v slovenskom jazyku.

  už som si myslela, že na ľudí ktorý majú z nejakého neznámeho dôvodu problém naučiť sa anglicky napr. aj zlá finančná sit., alebo iné dôvody kôli ktorým sa ju nikdy nenaučia alebo len ťažko no verte mi predsa sa to dá-(dyslexia,,,,a podobné poruchy o ktorých sa tak málo hovorí ale existujú no ľudia o nich nehovoria nevedia či vedia ale nevedia čo sú zač.)
  preto by sme nemali robiť veci iba, tak aby im rozumeli vysoko inteligentný ľudia s viacerými vysokými školami, ale aby si vedeli veci prečítať aj tí ktorý možno nemali možnosť chodiť do vybraných škôl a nemajú takú inteligenciu ako bu sa na prvý pohľad zdalo…..je skrytá a môže sa prejaviť len je ju ťažké objaviť…no treba na to správny prístup. čo môže preto spraviť Firefox?
  no predsa nedávať všade odbornú reč len pre znalcov s niekoľkými diplomami a cudzie reči ale ak už ich checete tam mať ja proti tomu nič nemám ide len o to aby sme mysleli na všetkých a všetkým dali šancu vždy….možno by bolo fajn vymyslieť nejaký projekt ktorý by aj týmto ľuďom pomohol vzdelávať sa……

  S pozdravom Barbora Malaníková- BAŠKA

  P.s.:nemôžem nájsť v slovníku preklad slova Website.ďakujem za pochopenie.

 2. Peter napísal:

  Dobry den prajem,
  netusim ci klopem na spravne dvere, ale potreboval by som poradit.
  Po poslednej aktualizacii FF mi nefunguje volba “Otvorit novu kartu” (ani v menu
  a ani (+) pri kartach). Ako by som to mohol opravit? (Poprosil by som odpoved aj
  na e-mail)
  Dakujem

 3. lelool napísal:

  Peter, odpoveď skús hľadať tu:
  title=”forum”> Forum

 4. lelool napísal:

  teda ešte link
  forum

Komentáre sú uzavreté.