Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Firefox FAQ v slovenčine

FirefoxHoci sme už na našich stránkach publikovali množstvo rôznych podrobných návodov a dokumentov týkajúcich sa Firefoxu, chýbal tu preklad oficiálnych Firefox FAQ. Dnes tento nedostatok napravíme. Uverejňujeme skrátený prepis Firefox FAQ v slovenčine. Môže byť prínosom hlavne začínajúcim používateľom a tým, ktorí si zatiaľ Firefox nenainštalovali. Možno sa práve na základe týchto najčastejšie kladených otázok rozhodnú a vyskúšajú bezpečný, moderný a dynamicky sa rozširujúci browser.

4 komentáre k príspevku “Firefox FAQ v slovenčine”

 1. Barbora Malaníková napísal:

  Prajem príjemný dobrý deň

  Konečne Firefox aj v slovenskom jazyku.

  už som si myslela, že na ľudí ktorý majú z nejakého neznámeho dôvodu problém naučiť sa anglicky napr. aj zlá finančná sit., alebo iné dôvody kôli ktorým sa ju nikdy nenaučia alebo len ťažko no verte mi predsa sa to dá-(dyslexia,,,,a podobné poruchy o ktorých sa tak málo hovorí ale existujú no ľudia o nich nehovoria nevedia či vedia ale nevedia čo sú zač.)
  preto by sme nemali robiť veci iba, tak aby im rozumeli vysoko inteligentný ľudia s viacerými vysokými školami, ale aby si vedeli veci prečítať aj tí ktorý možno nemali možnosť chodiť do vybraných škôl a nemajú takú inteligenciu ako bu sa na prvý pohľad zdalo…..je skrytá a môže sa prejaviť len je ju ťažké objaviť…no treba na to správny prístup. čo môže preto spraviť Firefox?
  no predsa nedávať všade odbornú reč len pre znalcov s niekoľkými diplomami a cudzie reči ale ak už ich checete tam mať ja proti tomu nič nemám ide len o to aby sme mysleli na všetkých a všetkým dali šancu vždy….možno by bolo fajn vymyslieť nejaký projekt ktorý by aj týmto ľuďom pomohol vzdelávať sa……

  S pozdravom Barbora Malaníková- BAŠKA

  P.s.:nemôžem nájsť v slovníku preklad slova Website.ďakujem za pochopenie.

 2. Peter napísal:

  Dobry den prajem,
  netusim ci klopem na spravne dvere, ale potreboval by som poradit.
  Po poslednej aktualizacii FF mi nefunguje volba “Otvorit novu kartu” (ani v menu
  a ani (+) pri kartach). Ako by som to mohol opravit? (Poprosil by som odpoved aj
  na e-mail)
  Dakujem

 3. lelool napísal:

  Peter, odpoveď skús hľadať tu:
  title=”forum”> Forum

 4. lelool napísal:

  teda ešte link
  forum