Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Pomôžte vylepšiť Firefox!

FirefoxMozilla Corporation spustila nový zaujímavý projekt, ktorý si kladie za cieľ usmerniť vývoj Firefoxu samotnými používateľmi. V prieskume nazvanom Firefox User Panel môžete formou dotazníkov poskytnúť vývojárom Firefoxu informácie o tom, ako využívate web, ktoré funkcie používate a čo vám v programe chýba. Stačí na stránke projektu vyplniť svoje údaje a potom navštíviť webovú stránku s úvodným dotazníkom (v angličtine), ktorej adresa vám bude doručená e-mailom.

4 komentáre k príspevku “Pomôžte vylepšiť Firefox!”

 1. Gianny111 napísal:

  Zaujímavý projekt. Som zvedavý na vzájomnú komunikáciu užívateľov a tvorcov. A tiež na to, akú váhu budú mať požiadavky užívateľov pri vývoji nových verzií.

 2. Rado77 napísal:

  Tiež som zvedavý. Dočkáme sa konečne plnohodnotného zabudovaného download manažéra? Alebo je problém \”širší\”?
  Tiež by som uvítal zmenu, ktorá mi konečne umožní vždy zobraziť dialog kopírovať, keď kliknem pravým myšítkom, ako to má IE. Teraz musím niekedy (ked to nie je zobrazene v ponuke) minimalizovať okno a po jeho opätovnej maximalizácii už mám inú ponuku aj s patričným príkazom. Alebo mám tento problém iba ja?

 3. SlovakSoft napísal:

  Download manažér – toť otázka… Či bude Firefox prehľadávač webových stránok alebo komplexnejší program. Od začiatku je jasné, akým smerom kráča. Niet nad poriadny externý DM.
  Ak trošku lepšie popíšete svoj problém vo fóre, môžeme skúsiť sa na to pozrieť.

 4. Pit-Yu napísal:

  Používam Firefox(SK) v1.5.0.6. Najnovšia verzia rozšírenie Forecastfox(SK) je chybný. V navstaveniach sa nedá vytvoriť profil. Forecastfox sa nenapojí na dumovský server.

Komentáre sú uzavreté.