Fórum Mozilla.sk

Nečitateľná pošta v priečinku "Odoslaná pošta"
(2) od fanta1
po, 27.02.2017 13:34

Nejednotný font v emaili
(1) od Ansambl
ne, 26.02.2017 15:24

Nefunkčný doplnok Minimize On Start and Close
(4) od pavucek
pi, 24.02.2017 14:35

Prehravanie videa ,vypnutie nástroja na blokovania reklám.
(14) od tom30
št, 23.02.2017 19:51

Počet príspevkov: 32247

Pridajte sa aj vy! »


Krátko z Twittera

Ďalšie správy »
Napísali o Mozille

Root.cz: Australis není jen vzhled, Firefox čekají změny uvnitř
Mozilla posunula svůj projekt Australis do další fáze. Desktopový Firefox tak napříč platformami získá nový jednotný design. Největší „kulturní šok“ čeká na uživatele Linuxu. S novým vzhledem však přijde i řada technologických změn v uživatelském prostředí. To má být rychlejší a přizpůsobitelnější.

Zive.sk: Vyšiel Firefox 25, upravuje vyhľadávanie aj obnovu
Nová verzia prehliadača Mozilla Firefox 25 opäť prináša pár zaujímavých noviniek, resp. vylepšení. Najvýraznejšia zmena sa udiala pri spodnom paneli vyhľadávania, pomocou ktorého môžeme vyhľadávať reťazce znakov (slová) na príslušnej webovej stránke. Po novom už panel nie je zdieľaný medzi jednotlivým kartami (tabs), čiže pri prepínaní medzi nimi sa zobrazuje len tam, kde bol pôvodne zapnutý.

Root.cz: Firefox OS verze 1.1: drobnými krůčky kupředu!
Ke koncovým uživatelům chytrých mobilů s platformou Firefox OS zamířila první významná aktualizace. S verzí 1.1 přichází na trh i nový LG Fireweb. Co přináší první aktualizace od vydání premiérové ostré verze systému? Jaké jsou první prodejní výsledky mobilů s Firefox OS? A kde všude se nově prodávají?


Ďalšie články »

MozBackup

Program MozBackup je výborný a veľmi užitočný program, ktorý slúži na vytvorenie zálohy (alebo neskôr na obnovenie) používateľského profilu aplikácií Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Sunbird, SeaMonkey, Mozilla Suite, Flock, Netscape, Postbox, Spicebird, Songbird a Wyzo. Zálohovanie profilu by malo byť samozrejmosťou pre každého používateľa a tento program vám ho maximálne uľahčí. Využijete ho aj pri prechode na vyššie verzie týchto aplikácií.

Na čo program slúži?

Pomocou tohto programu si ľahko vytvoríte zálohu celého profilu – nastavenie, elektronická pošta, adresár, záložky, história, bočné panely, používateľské štýly, heslá, cookies, položky vyplnených formulárov, zoznam prevzatých súborov, certifikáty, rozšírenia a vyrovnávacia pamäť. V prípade potreby ich môžete rovnako jednoducho obnoviť.

Program ukladá všetky tieto údaje do formátu PCV, čo je vlastne klasický archív ZIP (môžete si teda prípadne pozrieť jeho obsah).

V súčasnosti program funguje len na platforme Windows, v budúcnosti sa však počíta aj s podporou pre platformy Unix. Program je freeware a je dostupný aj v plne lokalizovanej slovenskej verzii.

MozBackup

Verzia 1.5.1
Vydané: 29.3.2011 – poznámky k vydaniu

Domovská stránka: mozbackup.jasnapaka.com

MozBackup

S prípadnými otázkami týkajúcimi sa používania programu MozBackup sa obráťte na diskusné fórum. Ďalšie informácie o programe nájdete na jeho domovskej stránke. Nájdete tam aj Príručku, ktorá vám pomôže so zálohovaním a obnovením profilu.