Fórum Mozilla.sk

Uložisko pošty na USB
(15) od Ferik
so, 24.06.2017 19:43

Predvolený prehliadač.
(5) od ab021
ne, 18.06.2017 15:49

Chybná tlač e-mailov po aktualizacii na 52.1.1 win64x
(10) od Roman64
št, 08.06.2017 05:51

OS Sierra - problem pro odosielani emailov
(3) od Ansambl
st, 07.06.2017 13:49

Počet príspevkov: 32379

Pridajte sa aj vy! »


Krátko z Twittera

Ďalšie správy »
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

MozBackup

Program MozBackup je výborný a veľmi užitočný program, ktorý slúži na vytvorenie zálohy (alebo neskôr na obnovenie) používateľského profilu aplikácií Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Sunbird, SeaMonkey, Mozilla Suite, Flock, Netscape, Postbox, Spicebird, Songbird a Wyzo. Zálohovanie profilu by malo byť samozrejmosťou pre každého používateľa a tento program vám ho maximálne uľahčí. Využijete ho aj pri prechode na vyššie verzie týchto aplikácií.

Na čo program slúži?

Pomocou tohto programu si ľahko vytvoríte zálohu celého profilu – nastavenie, elektronická pošta, adresár, záložky, história, bočné panely, používateľské štýly, heslá, cookies, položky vyplnených formulárov, zoznam prevzatých súborov, certifikáty, rozšírenia a vyrovnávacia pamäť. V prípade potreby ich môžete rovnako jednoducho obnoviť.

Program ukladá všetky tieto údaje do formátu PCV, čo je vlastne klasický archív ZIP (môžete si teda prípadne pozrieť jeho obsah).

V súčasnosti program funguje len na platforme Windows, v budúcnosti sa však počíta aj s podporou pre platformy Unix. Program je freeware a je dostupný aj v plne lokalizovanej slovenskej verzii.

MozBackup

Verzia 1.5.1
Vydané: 29.3.2011 – poznámky k vydaniu

Domovská stránka: mozbackup.jasnapaka.com

MozBackup

S prípadnými otázkami týkajúcimi sa používania programu MozBackup sa obráťte na diskusné fórum. Ďalšie informácie o programe nájdete na jeho domovskej stránke. Nájdete tam aj Príručku, ktorá vám pomôže so zálohovaním a obnovením profilu.