Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Sekcia Rozšírenia obohatená o 6 prírastkov

rozsireniaPo dvoch týždňoch opäť prinášame šesť nových rozšírení lokalizovaných do slovenčiny. Medzi dnešnými nájdete BetterSearch, ktoré pridáva náhľady nájdených stránok vo vyhľadávačoch, Paste and Go 2 umožňujúce jedným kliknutím prejsť na resp. vyhľadať skopírovaný text či QuickText, ktoré dokáže do novej e-mailovej správy pridať často sa opakujúce texty. Ak chcete, aby boli všetky sťahované súbory kontrolované antivírusovým programom, určite vám padne vhod rozšírenie SafeDownload, na zobrazenie navigačného panela v stavovom riadku je zas určené rozšírenie Statusbar Addressbar. Popis ostatných nových rozšírení a kompletný prehľad nájdete ako vždy na našej stránke s rozšíreniami.

Komentáre sú uzavreté.