Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Rozšírenie Mozilla Calendar ukončené

Rozšírenie Calendar, ktorého preklady prestala Mozilla.sk kvôli zložitosti organizácie podporovať s prechodom na nový design stránok, dnes definitívne ukončilo svoju históriu. Ako oznámili sami vývojári, rozšírenie už nebude naďalej podporované a nebudú teda vychádzať ani jeho aktualizácie. Používatelia Thunderbirdu majú možnosť prejsť na podobné rozšírenie Lightning, prípadne môžu použiť samostatný program Sunbird, ktorý nedávno vyšiel už v druhej verzii alpha dostupnej aj v slovenčine. Ide o vydarený plnohodnotný elektronický kalendár.

2 komentáre k príspevku “Rozšírenie Mozilla Calendar ukončené”

  1. MArek napísal:

    Takze pokud to dobre chapu, mozilla.org nerusi vubec projekt kalendare … oni proste jen zamichali skatulemi a vystridali jmena projektu a lidi co na tom delaji … Pokud tedy ignoruji tyto organizacni cachry … pro me jako uzivatele tato zprava znamena pouze toto : Mozilla prejmenovala svuj kalendar ze srozumitelneho jmena “callendar” na jakysi “lightning” … mno nic moc 🙂

  2. Branislav Rozbora napísal:

    Samozrejme ze projekt kalendara, ako takeho ostava, no donedavna sa pracovalo samostatne na 3 projektoch, podla mna to bolo vela, ak je ucel podobny… Aj ked Calendar nie je uplne to iste ako Lightning vyuzitie je asi rovnake, takze sily sa sustreduju teraz na 2 projekty (1 rozsirenie a 1 program) a hadam to bude mat aj pozitivny prinos vo vyvoji. Nechame sa prekvapit…