Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Desiatka nových lokalizovaných rozšírení

rozsireniaSlovenskí lokalizátori rozšírení sa tento týždeň opäť činili a tak ani tentoraz nezostanú stránky Mozilla.sk bez pravidelného prídelu nových rozšírení lokalizovaných do slovenčiny. Nájdete medzi nimi rozšírenie umožňujúce úpravu e-mailových správ v externom editore, zobrazovanie správ v textovom alebo HTML formáte, písanie poznámok k stránkam, niekoľko rozšírení uľahčujúcich sťahovanie súborov, zobrazovanie zdrojového kódu stránky v externej aplikácii a ďalšie. Kompletný zoznam nájdete ako zvyčajne na aktualizovanej stránke s rozšíreniami.

O lokalizácie sa zaslúžili aj Hubo, Pali či známy slovenský blogger rony.

Komentáre sú uzavreté.