Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla vydala Firefox 2.0 beta 1

FirefoxMozilla Corporation dnes oficiálne sprístupnila prvé testovacie zostavenie nového Firefoxu verzie 2.0. Dostupné sú inštalačné balíky pre Windows (5,3 MB), Linux (9,0 MB) aj Mac OS (17 MB) v niekoľkých jazykových mutáciách, slovenskú nevynímajúc.


Tí odvážnejší si teda už teraz môžu vyskúšať jeho nové funkcie, ktorých popisu sa budeme venovať v samostatnom článku pri uverejnení ostrej verzie 2.0. Odporúčame však vytvorenie samostatného profilu, s ktorým budete túto verziu používať. Keďže ide stále o testovaciu verziu, neodporúčame jej ostré nasadenie, pretože môže obsahovať viditeľné či skryté chyby. Testovacia verzia poštového klienta Thunderbird by mala nasledovať v najbližších dňoch.

Komentáre sú uzavreté.