Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Máme už 250 lokalizovaných rozšírení

rozsireniaDnes vám prinášame 7 nových lokalizovaných rozšírení, čím sa nám podarilo dovŕšiť ďalší míľnik – 250 rozšírení lokalizovaných do slovenského jazyka. Medzi novými nájdete rozšírenie pre Thunderbird umožňujúce zobrazovanie veľkosti príloh v správach, uľahčujúce odosielanie súborov na server, vytvárajúce dočasný účet elektronickej pošty, ktorý sa dá využiť pri registráciách na rôznych stránkach, či pre zábavu rozšírenie zahŕňajúce 39 kartových hier a ďalšie. Kompletný zoznam nájdete ako zvyčajne na aktualizovanej stránke s rozšíreniami.

Dnes svojimi lokalizáciami prispeli aj rony, ace či Gianny111, ktorým týmto ďakujeme.

Komentáre sú uzavreté.