Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Poznáte program MozBackup?

Do zoznamu programov podporovaných tímom Mozilla.sk dnes pribudol MozBackup, ktorého autorom je český programátor Pavel Cvrček. MozBackup je výborný a veľmi užitočný program, ktorý slúži na vytvorenie zálohy (alebo neskôr na obnovenie) používateľského profilu aplikácií Mozilla Suite, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird a Netscape. Zálohovanie profilu by malo byť samozrejmosťou pre každého používateľa a tento program vám ho maximálne uľahčí. Využijete ho aj pri prechode na vyššie verzie týchto aplikácií. Viac informácií a odkazy na stiahnutie nájdete na stránke venovanej slovenskej verzii programu.

4 komentáre k príspevku “Poznáte program MozBackup?”

 1. sure napísal:

  ale opatrne s verziami, posledne som to naostro spustil a nielenze mi to ina verzia (v akej to bolo export.) neotvorila ale ta druha mi zas posahala grafiku, po nastaveni TB do nejakeho nudzoveho rezimu to bolo ok. ale chvilku som mal obavy.

 2. SlovakSoft napísal:

  Chcelo by to podrobnejsie a vo fore, ale v zasade – MozBackup nerobi nic ine, len skopiruje potrebne subory a vytvori z nich .zip archiv na mieste, ktore si zvolis. V pripade problemov s obnovenim staci tie subory na patricne miesta skopirovat manualne.

 3. sure napísal:

  ok, nespomenul som ze vysledok mozbackup je ten ze SOM SPOKOJNY 🙂

 4. Luboš napísal:

  Bez tohto softu ani ťuk 🙂