Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Poznáte program MozBackup?

Do zoznamu programov podporovaných tímom Mozilla.sk dnes pribudol MozBackup, ktorého autorom je český programátor Pavel Cvrček. MozBackup je výborný a veľmi užitočný program, ktorý slúži na vytvorenie zálohy (alebo neskôr na obnovenie) používateľského profilu aplikácií Mozilla Suite, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird a Netscape. Zálohovanie profilu by malo byť samozrejmosťou pre každého používateľa a tento program vám ho maximálne uľahčí. Využijete ho aj pri prechode na vyššie verzie týchto aplikácií. Viac informácií a odkazy na stiahnutie nájdete na stránke venovanej slovenskej verzii programu.

4 komentáre k príspevku “Poznáte program MozBackup?”

 1. sure napísal:

  ale opatrne s verziami, posledne som to naostro spustil a nielenze mi to ina verzia (v akej to bolo export.) neotvorila ale ta druha mi zas posahala grafiku, po nastaveni TB do nejakeho nudzoveho rezimu to bolo ok. ale chvilku som mal obavy.

 2. SlovakSoft napísal:

  Chcelo by to podrobnejsie a vo fore, ale v zasade – MozBackup nerobi nic ine, len skopiruje potrebne subory a vytvori z nich .zip archiv na mieste, ktore si zvolis. V pripade problemov s obnovenim staci tie subory na patricne miesta skopirovat manualne.

 3. sure napísal:

  ok, nespomenul som ze vysledok mozbackup je ten ze SOM SPOKOJNY 🙂

 4. Luboš napísal:

  Bez tohto softu ani ťuk 🙂

Komentáre sú uzavreté.