Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Ponúkame ďalších 28 rozšírení v slovenčine

rozsirenia Po týždni od vydania stého rozšírenia lokalizovaného do slovenčiny vám prinášame ďalšiu várku rozšírení. Tentoraz sme pripravili 28 nových kúskov, medzi ktorými sú napr. Menu Editor na úpravu ponúk Firefoxu a Thunderbirdu, Gmail Manager na prácu s vašimi GMail účtami, stopky, niekoľko rozšírení na úpravu vzhľadu a mnohé ďalšie. Kompletný zoznam nájdete ako vždy na našej stránke s rozšíreniami.

Množstvo rozšírení bolo zaktualizovaných na najnovšie verzie, hlavným dôvodom bolo väčšinou zaradenie slovenských prekladov do ich oficiálnych vydaní.

Ďakujeme všetkým prispievateľom, predovšetkým Jacenovi, prispel tiež SlovakSoft…

6 komentárov k príspevku “Ponúkame ďalších 28 rozšírení v slovenčine”

 1. andreios napísal:

  Uff, ale zaberáte. Človek aby kontroloval stránku každú hodinu, či niečo nové nepribudlo. Klobúk dole.

 2. Mustang napísal:

  Nemohlo by sa k rozšíreniam priradit niečo ako “zoradiť podľa dátumu pridania”? Keď to človek kontroluje priebežne raz za týždeň, aby nemusel donekonečna prechádzať tým, čo už videl. Ušetrilo by to kopec času.
  Dík

  PS: Inak je to super. A všetko dobré v novom roku. c):-)

 3. Sosna napísal:

  Odkaz na stiahnutie rozšírenia Contacts Sidebar nie je správny. Inak paráda, ďakujem prekladateľom za nasadenie a čas, ktorý tomu venujú.

 4. Vlado Valaštiak napísal:

  Contact Sidebar by už mal byť opravený, vyskúšaj ho. Čo sa týka zoraďovania rozšírení, musíte chvíľku vydržať, plánujeme filter, ktorý toto dokáže. Zatiaľ sa musíte orientovať podľa značiek “nové” 🙂

 5. Gianny111 napísal:

  Spíte Vy občas??? :o)) Thanks.

 6. Mako napísal:

  Prosim spravte niekto slovnik do firedictionary
  alebo vie mi niekto poradit realtime mouseover slovnik.
  http://www.firedictionary.com/
  je to pecka ale sama ryza.