Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

MozBackup 1.4.9

Firefox Pavel Cvrček sprístupnil novú verziu programu MozBackup určeného na zálohovanie a obnovenie profilov aplikácií založených na jadre Mozilly. Medzi novinky verzie 1.4.9 patrí podpora prehrávača Songbird, podpora novších verzií Firefoxu a Thunderbirdu, rýchlejšie zálohovanie, vylepšená bola aj podpora pre zálohovanie prenosných verzií Firefoxu a Thunderbirdu. Okrem toho boli opravené chyby nájdené v predchádzajúcich verziách programu. Táto verzia je okrem angličtiny a češtiny k dispozícii aj v slovenčine (inštalačný program 822 kB, verzia ZIP 733 kB). Viac informácií nájdete na našej stránke venovanej programu.

1 komentár k príspevku “MozBackup 1.4.9”

  1. pali z RK napísal:

    Spica program, pouzivam ho uz dlhsie. Bez neho by som bol strateny, casto preinstalovavam win a postu potrebujem. Diky