Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

MozBackup 1.4.9

Firefox Pavel Cvrček sprístupnil novú verziu programu MozBackup určeného na zálohovanie a obnovenie profilov aplikácií založených na jadre Mozilly. Medzi novinky verzie 1.4.9 patrí podpora prehrávača Songbird, podpora novších verzií Firefoxu a Thunderbirdu, rýchlejšie zálohovanie, vylepšená bola aj podpora pre zálohovanie prenosných verzií Firefoxu a Thunderbirdu. Okrem toho boli opravené chyby nájdené v predchádzajúcich verziách programu. Táto verzia je okrem angličtiny a češtiny k dispozícii aj v slovenčine (inštalačný program 822 kB, verzia ZIP 733 kB). Viac informácií nájdete na našej stránke venovanej programu.

1 komentár k príspevku “MozBackup 1.4.9”

  1. pali z RK napísal:

    Spica program, pouzivam ho uz dlhsie. Bez neho by som bol strateny, casto preinstalovavam win a postu potrebujem. Diky