Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nová domovská stránka pre Thunderbird

Pri príležitosti sprístupnenia druhej testovacej verzie Thunderbirdu 3 bola do ostrej prevádzky uvedená nová domovská stránka Mozilla Messaging, ktorá sa venuje vývoju tohto e-mailového klienta. Nová webová stránka využíva podobnú šablónu ako materská Mozilla Corporation, zatiaľ je dostupná len v angličtine. Do sprístupnenia ostrej verzie Thunderbirdu 3 sa mali objaviť aj jej lokalizované verzie.

Web Mozilla Messaging

2 komentáre k príspevku “Nová domovská stránka pre Thunderbird”

 1. Stano napísal:

  Zdravím,
  dovolím si vám dať do pozornosti –
  mám verziu Thunderbirdu 2.0.0.21 (20090302) a stále (i pri predchádzajúcich ver.) sa stretávam s možnosťou prejsť cez prihlasovacie okno 9-násobným stlačením klávesu .
  Správa sa odoslať nedá pretože opakovane pýta heslo na pripojenie ale prezerať pošta sa dá kompletne.
  S.

 2. Kacer napísal:

  No, heslo, o ktorom pises nesluzi na zablokovanie pristupu do mailov ale sluzi ako hlavne heslo pre pristup k heslam emailovych uctov, ktore mas v thunderbirde ulozene. Ak toto heslo nemas nastavene, tak sa hesla daju vycitat, preto ze su ulozene nezasifrovane.