Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Nová domovská stránka pre Thunderbird

Pri príležitosti sprístupnenia druhej testovacej verzie Thunderbirdu 3 bola do ostrej prevádzky uvedená nová domovská stránka Mozilla Messaging, ktorá sa venuje vývoju tohto e-mailového klienta. Nová webová stránka využíva podobnú šablónu ako materská Mozilla Corporation, zatiaľ je dostupná len v angličtine. Do sprístupnenia ostrej verzie Thunderbirdu 3 sa mali objaviť aj jej lokalizované verzie.

Web Mozilla Messaging

2 komentáre k príspevku “Nová domovská stránka pre Thunderbird”

 1. Stano napísal:

  Zdravím,
  dovolím si vám dať do pozornosti –
  mám verziu Thunderbirdu 2.0.0.21 (20090302) a stále (i pri predchádzajúcich ver.) sa stretávam s možnosťou prejsť cez prihlasovacie okno 9-násobným stlačením klávesu .
  Správa sa odoslať nedá pretože opakovane pýta heslo na pripojenie ale prezerať pošta sa dá kompletne.
  S.

 2. Kacer napísal:

  No, heslo, o ktorom pises nesluzi na zablokovanie pristupu do mailov ale sluzi ako hlavne heslo pre pristup k heslam emailovych uctov, ktore mas v thunderbirde ulozene. Ak toto heslo nemas nastavene, tak sa hesla daju vycitat, preto ze su ulozene nezasifrovane.