Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

bleepingcomputer.com: It Took Mozilla 22 Hours to Patch a Firefox Vulnerability Discovered at Pwn2Own
Mozilla engineers released Firefox 52.0.1 to patch a security flaw that came to light last Friday, in the Pwn2Own 2017 hacking contest. All in all, it took Mozilla engineers only 22 hours from the time the bug was used during the competition, on Friday, March 17, and to when Mozilla published Firefox 52.0.1.

Zive.sk: Prichádza Firefox 52, predznamenáva koniec starých časov
Organizácia Mozilla odštartovala proces aktualizácie svojho internetového prehliadača Firefox na aktuálnu verziu 52. Noviniek je tentoraz viac, pričom niektoré z nich takpovediac znamenajú „koniec starých časov“. Ide najmä o podporu starších platforiem a riešení.

Zive.sk: Mozilla zhltla Pocket, nové experimenty pre Firefox
Organizácia Mozilla na sklonku uplynulého mesiaca oznámila, že odkupuje tvorcu Pocket (Read It Later), ktorý tak celkom prejde pod jej krídla.


Ďalšie články »

Sprístupnený Firefox 2.0.0.20, podpora ukončená

Firefox - logoMozilla dnes mimoriadne aktualizovala pred dvoma dňami sprístupnenú novú verziu predchádzajúcej generácie prehliadača Firefox na verziu označenú 2.0.0.20. Dôvodom sprístupnenia tejto verzie je aplikácia opravy pre jednu z chýb nájdených v predchádzajúcich verziách, ktorá sa nedopatrením nedostala do verzie 2.0.0.19 pre Windows. Verzia 2.0.0.19 pre Linux a takisto pre Mac OS túto opravu obsahuje. Opäť upozorňujeme, táto verzia je poslednou plánovanou verziou Firefoxu 2, čím jeho oficiálna podpora zo strany Mozilly končí. Z poslednej verzie bola takisto odstránená ochrana proti podvodným stránkam. Všetkým používateľom odporúčame prejsť na Firefox 3.

Kde nájdem novú verziu?

Aktualizácia bude dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 2.0.0.20:

Komentáre sú uzavreté.