Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Thunderbird aktualizovaný na verziu 2.0.0.18

Thunderbird Mozilla dnes sprístupnila minoritnú pravidelnú aktualizáciu e-mailového klienta Thunderbird na verziu 2.0.0.18. Nová verzia opravuje hlavne niekoľko chýb nájdených v predchádzajúcej verzii, ktoré mohli spôsobiť pád programu. Podrobnosti o tejto aktualizácii ako aj zoznam opravených chýb nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu.

Aktualizácia bude onedlho dostupná cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus programu, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 2.0.0.18:

2 komentáre k príspevku “Thunderbird aktualizovaný na verziu 2.0.0.18”

  1. Richard napísal:

    Ahojte dnes som si vsimol ze po nainstalovani aktualnej verzie 2.0.0.18 mi nefunguje hromadne ukladanie priloh, len po jednej. Je problem vo verzii alebo u mna v PC ???

  2. miso napísal:

    skus forum