Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nové aktualizácie Firefoxu: 3.0.4 a 2.0.0.18

Firefox - logoMozilla dnes aktualizovala obidve podporované generácie svojho internetového prehliadača. Firefox 2 sa dočkal verzie 2.0.0.18, ktorá opravuje hlavne objavené bezpečnostné problémy. Firefox 3 sa aktualizuje na verziu 3.0.4, ktorá okrem bezpečnostných problémov opravuje aj niekoľko chýb, ktoré boli objavené po sprístupnení tejto generácie prehliadača. Ide napríklad o opravenie chovania, kedy niektorým používateľom nefungovalo správne vypĺňanie uložených hesiel na niektorých prihlasovacích stránkach alebo stav, keď si prehliadač nedokázal zapamätať nastavenia serverov proxy pre protokoly iné ako HTTP. Firefox 3 bol zároveň lokalizovaný do 6 nových jazykov, čím sa celkový počet lokalizácií ponúkaných popri anglickej verzii zvýšil na 61. Pridaných bolo 5 európskych jazykov a dlho očakávané esperanto. Kompletný zoznam zmien nájdete v slovenských poznámkach k vydaniu verzie 2.0.0.18 aj 3.0.4.

Kde nájdem nové verzie?

Obidve verzie budú dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus prehliadača, kompletné slovenské inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Verzia 2.0.0.18:

Verzia 3.0.4:

Ostatné jazykové verzie nájdete na stránke mozilla.com.

1 komentár k príspevku “Nové aktualizácie Firefoxu: 3.0.4 a 2.0.0.18”

  1. Tebo napísal:

    Pekný článok, ale:

    ,,Ide napríklad o opravenie chovania…”

    Nás v škole učili, že chovajú sa zvieratá. Síce… Ohnivá líška. 😀