Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Hlasujte za najlepšiu “Mozilla momentku”

Flock - logo8.9.2008 sme na našom portáli odštartovali súťaž s podnázvom “momentka roka”, úlohou ktorej bolo zhromaždiť na našom portáli väčšie množstvo zábavných fotografií s tématikou Mozilla produktov. Do súťaže sa nám zapojilo veľa šikovných fotografov či grafikov, no bohužiaľ takmer žiadny nevystihol pointu tejto súťaže a fotografie do súťažného hlasovania nemohli byť zaradené. Dnešným dňom vstupujeme do ďalšej fázy súťaže a teda rozbiehame hlasovanie. To bude prebiehať na našom fóre a hlasovať môže každý registrovaný návštevník.


Ak cítite, že máte lepšiu fotku či obrázok, než tie ktoré postúpili do finále, môžete nám ju pokojne poslať na našu adresu mozilla@mozilla.sk a v prípade, že bude spĺňať súťažné podmienky bude okamžite do súťaže zaradená.

Fotografie, ktoré boli doteraz zaslané na našu adresu, si môžete prezrieť na našej partnerskej stránke. Tu máte možnosť sa k jednotlivým výtvorom aj osobne vyjadriť. Samotné hlasovanie prebieha na priamo našom fóre. Tešíme sa na vaše hlasy.

V pravidlách súťaže však nastali aj zmeny. Z dôvodu nízkeho počtu súťažných fotografií bude udelená len jedna hlavná cena. Výherca sa môže tešiť na sadu propagačných predmetov Mozilla, Mozilla-Europe a Mozilla.sk. Hlasovanie bude ukončené 30.11.2008 a výherca bude vyhlásený a kontaktovaný v priebehu nasledujúceho týždňa.

vyhra

Komentáre sú uzavreté.