Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Hlasujte za najlepšiu “Mozilla momentku”

Flock - logo8.9.2008 sme na našom portáli odštartovali súťaž s podnázvom “momentka roka”, úlohou ktorej bolo zhromaždiť na našom portáli väčšie množstvo zábavných fotografií s tématikou Mozilla produktov. Do súťaže sa nám zapojilo veľa šikovných fotografov či grafikov, no bohužiaľ takmer žiadny nevystihol pointu tejto súťaže a fotografie do súťažného hlasovania nemohli byť zaradené. Dnešným dňom vstupujeme do ďalšej fázy súťaže a teda rozbiehame hlasovanie. To bude prebiehať na našom fóre a hlasovať môže každý registrovaný návštevník.


Ak cítite, že máte lepšiu fotku či obrázok, než tie ktoré postúpili do finále, môžete nám ju pokojne poslať na našu adresu mozilla@mozilla.sk a v prípade, že bude spĺňať súťažné podmienky bude okamžite do súťaže zaradená.

Fotografie, ktoré boli doteraz zaslané na našu adresu, si môžete prezrieť na našej partnerskej stránke. Tu máte možnosť sa k jednotlivým výtvorom aj osobne vyjadriť. Samotné hlasovanie prebieha na priamo našom fóre. Tešíme sa na vaše hlasy.

V pravidlách súťaže však nastali aj zmeny. Z dôvodu nízkeho počtu súťažných fotografií bude udelená len jedna hlavná cena. Výherca sa môže tešiť na sadu propagačných predmetov Mozilla, Mozilla-Europe a Mozilla.sk. Hlasovanie bude ukončené 30.11.2008 a výherca bude vyhlásený a kontaktovaný v priebehu nasledujúceho týždňa.

vyhra

Komentáre sú uzavreté.