Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Sunbird a Lightning dostupné vo verzii 0.9

Logo SunbirdPo piatich mesiacoch od vydania poslednej verzie elektronického kalendára Sunbird a od neho odvodeného rozšírenia Lightning bola dnes sprístupnená ich nová verzia pod označením 0.9. V tejto verzii sa vývojári zamerali hlavne na vylepšenie správy operačnej pamäte, čo výrazne znížilo nároky na jej spotrebu. Okrem vývojári pristúpili k úprave vizuálu a sprehľadneniu niektorých okien programu, vylepšená je takisto podpora štandardu CalDAV, pridaných bolo niekoľko nových lokalizácií. V rozšírení Lightning bola zároveň vylepšená podpora pozvánok posielaných prostredníctvom protokolu iMip/iTip. Kompletný prehľad všetkých zmien nájdete na stránke Rumbling Edge.

Lightning 0.9 je zároveň poslednou verziou určenou pre Thunderbird 2, nasledujúca verzia už bude plne integrovaná priamo do inštalácie Thunderbirdu 3. Vývoj Sunbirdu bude pokračovať ďalej ako doteraz.

Kde nájdem nové verzie?

Nové verzie oboch produktov sú dostupné cez ich zabudovaný aktualizačný mechanizmus, kompletné inštalačné balíky si môžete prevziať aj na našej stránke.

Lightning 0.9:

Sunbird 0.9:

Komentáre sú uzavreté.