Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Foto súťaž – momentka roka

Flock - logoDnešným dňom štartujeme na našom portáli súťaž o najlepšiu fotografiu s tematikou produktov od Mozilly, ktorá by mala byť hlavne kreatívna a taktiež pútavá či veselá. Súťaž začína 8. septembra 2008 – odkedy môžete vaše fotky z dovoleniek, chát, párty či iných akcií alebo len potuliek svetom posielať na adresu mozilla@mozilla.sk až do 31. októbra 2008. Následne budú všetky doručené fotografie zverejnené a návštevníci portálu budú môcť mesiac hlasovať za tú najlepšiu. Výsledky budú oficiálne uzatvorené 30. novembra 2008 a výhercom budú ceny zaslané (pod vianočný stromček). Víťaz získa hlavnú cenu – sadu pohárov s logom Mozilla.sk a pozvánku na Firefox 4 Party. Na drobné propagačné predmety Mozilla sa môžu tešiť aj výhercovia na druhom a treťom mieste. Námety a inšpiráciu môžete hľadať aj v našom fóre.

Zo súťaže budú vyradené fotografie, ktoré sú už voľne dostupné na internete, prípadne fotografie obsahujúce nevhodné zábery prípadne fotografie, ktoré by mohli vzbudzovať pohoršenie či porušovať autorské práva. Zaslaním fotografie potvrdzujete, že výhradným vlastníkom zaslaného materiálu ste vy a že správcom portálu Mozilla.sk dávate súhlas k ich zverejňovaniu prípadne využívaniu na propagačné účely bez nároku na honorár. Otázky k súťaži môžete klásť na našom fóre v špeciálnej téme.

2 komentáre k príspevku “Foto súťaž – momentka roka”

  1. MICHAL šVIHRAN napísal:

    NAZDAREK MAM PROSBU KDE SA DAJU POZRET FOTKY DO TEJ VASEJ SUTAZE POPRIPADE HLASOVAT POSLAL SOM VAM AJ JA FOTKU DCERKY DIKI ZA ODPOVED A DAJTE MI VEDIET AJ O DALSICH TAKYCHTO SUTAZIACH NADAAR MICHAL Z HANDLOVEJ.

  2. PeePay napísal:

    Michal, stačí čítať článok:
    “…Súťaž začína 8. septembra 2008 – odkedy môžete vaše fotky … posielať … do 31. októbra 2008. Následne budú všetky doručené fotografie zverejnené…”

Komentáre sú uzavreté.