Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Foto súťaž – momentka roka

Flock - logoDnešným dňom štartujeme na našom portáli súťaž o najlepšiu fotografiu s tematikou produktov od Mozilly, ktorá by mala byť hlavne kreatívna a taktiež pútavá či veselá. Súťaž začína 8. septembra 2008 – odkedy môžete vaše fotky z dovoleniek, chát, párty či iných akcií alebo len potuliek svetom posielať na adresu mozilla@mozilla.sk až do 31. októbra 2008. Následne budú všetky doručené fotografie zverejnené a návštevníci portálu budú môcť mesiac hlasovať za tú najlepšiu. Výsledky budú oficiálne uzatvorené 30. novembra 2008 a výhercom budú ceny zaslané (pod vianočný stromček). Víťaz získa hlavnú cenu – sadu pohárov s logom Mozilla.sk a pozvánku na Firefox 4 Party. Na drobné propagačné predmety Mozilla sa môžu tešiť aj výhercovia na druhom a treťom mieste. Námety a inšpiráciu môžete hľadať aj v našom fóre.

Zo súťaže budú vyradené fotografie, ktoré sú už voľne dostupné na internete, prípadne fotografie obsahujúce nevhodné zábery prípadne fotografie, ktoré by mohli vzbudzovať pohoršenie či porušovať autorské práva. Zaslaním fotografie potvrdzujete, že výhradným vlastníkom zaslaného materiálu ste vy a že správcom portálu Mozilla.sk dávate súhlas k ich zverejňovaniu prípadne využívaniu na propagačné účely bez nároku na honorár. Otázky k súťaži môžete klásť na našom fóre v špeciálnej téme.

2 komentáre k príspevku “Foto súťaž – momentka roka”

  1. MICHAL šVIHRAN napísal:

    NAZDAREK MAM PROSBU KDE SA DAJU POZRET FOTKY DO TEJ VASEJ SUTAZE POPRIPADE HLASOVAT POSLAL SOM VAM AJ JA FOTKU DCERKY DIKI ZA ODPOVED A DAJTE MI VEDIET AJ O DALSICH TAKYCHTO SUTAZIACH NADAAR MICHAL Z HANDLOVEJ.

  2. PeePay napísal:

    Michal, stačí čítať článok:
    “…Súťaž začína 8. septembra 2008 – odkedy môžete vaše fotky … posielať … do 31. októbra 2008. Následne budú všetky doručené fotografie zverejnené…”