Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Firefox 3.1 Alpha 2 je k dispozícii

Mozilla Corporation dnes sprístupnila druhú vývojovú verziu nového Firefoxu 3.1 pod označením Shiretoko Alpha 2. Medzi novinky tejto verzie patrí podpora prehrávania videa podľa špecifikácie HTML 5, možnosť presúvania otvorených kariet medzi oknami prehliadača, podpora viacerých nových vlastností z CSS 2.1 a CSS 3, vylepšenie podpory správy farebných profilov atď. Zoznam noviniek nájdete aj v poznámkach k vydaniu. K dispozícii je len anglická verzia. Je určená hlavne pre vývojárov a testerov, nie je vhodná na bežné používanie. Pri skúšaní programu treba minimálne vytvoriť nový profil, aby ste neohrozili svoje bežné údaje uložené vo Firefoxe. Nasledujúcou plánovanou verziou je Beta 1, objaviť by sa mala v októbri.

3 komentáre k príspevku “Firefox 3.1 Alpha 2 je k dispozícii”

 1. aj0 napísal:

  Možnosť presúvania otvorených kariet medzi oknami prehliadača funguje predsa uz v sucasnej verzii..

 2. ada napísal:

  uz je firefox 3.1 Beta 1 aj slovensky len treba to stahnut z http://ftp.mozilla.org.

 3. abcdesign napísal:

  verzia 3.1b2 SK

  http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/3.1b2/win32/sk/