Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla.sk – Firefox 3.0 Party

Z času na čas sa na týchto stránkach opakuje otázka či nepripravujeme stretnutie slovenskej komunity Mozilla a jej priaznivcov aj pri príležitosti vydania Firefoxu 3.0. Dnes je čas oznámiť, že takéto stretnutie Mozilla.sk v blízkej dobe pripravuje a teší sa na každého, kto má záujem prísť a stráviť kúsok dňa v spoločnosti lokalizačného tímu a fanúšikov programov z dielne Mozilla.


Táto párty nebola a ani nebude jediná – vydanie Firefoxu 3.0 sa oslavuje na celom svete a k dnešnému dňu je už viac ako 800 oficiálne registrovaných stretnutí, ktoré postupne prebiehajú na všetkých kontinentoch.

Naša slovenská akcia sa bude konať dňa 31.8.2008 tak ako aj naposledy v reštaurácii Lanius, na Mierovom námestí v centre mesta Trenčín. K dispozícii je zhruba 30 voľných miest. Začiatok akcie bude o 16:00 a koniec podľa aktuálnej situácie. Všetky ďalšie podrobnosti budú uvedené na našom fóre v príslušnej téme, kde môžete zároveň klásť prípadné otázky a taktiež zaregistrovať sa ako účastník párty. Jedná sa o druhú verejnú akciu tohto druhu na Slovensku pod našou taktovkou. Veríme, že sa k nám pridáte v hojnejšom počte ako tomu bolo naposledy a oslávite s nami vydanie Firefoxu 3.0.

Záujemcov prosím o nahlásenie na našom fóre. Vstup zdarma, konzumné si každý hradí sám.

5 komentárov k príspevku “Mozilla.sk – Firefox 3.0 Party”

 1. alian napísal:

  Aj by som rad prisiel, ale Trencin to koniec sveta 🙂

 2. Gianny napísal:

  Koniec sveta? Trenčín? 🙂

  Ako východniar by som vedel hovoriť, ale je to taká zlatá stredná cesta vzhľadom na pravidelné osadenstvo a pomaly už aj dobrá tradícia.

 3. Peter napísal:

  Firefox je super ale Vy skutočne nemáte čo robiť? Na takéto stretnutia – sorry – ale skutočne nemám čas. Asi je to tým, že ten Firefox muusím používať. Niekedy by som ho radšej nevidel, čo aký je dobrý.

 4. wam]Spider007 napísal:

  Peter fet? 🙂

 5. PeCeN napísal:

  Davnejsie sa spominalo, ze raz bude stretnutie v Bratislave, skoda, ze zas Trencin, uz by ste mohli aj tu…