Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Vyšiel Songbird 0.7.0

SognbirdTvorcovia obľúbeného multimediálneho prehrávača Songbird vydali jeho novú verziu 0.7.0. Zmien sa dočkalo používateľské rozhranie, zrýchlilo sa prehliadanie mediálnych súborov na pevnom disku, prepracoval sa zoznam skladieb, pribudol nový panel zobrazujúci obal aktuálnej skladby. Nová verzia opravuje aj niekoľko chýb. Podrobný zoznam zmien nájdete v poznámkach k vydaniu.
Songbird 0.7.0 je prístupný so slovenskou lokalizáciou a môžete si ho prevziať z jeho domovskej stránky alebo z našej stránky venovanej Songbirdu.

3 komentáre k príspevku “Vyšiel Songbird 0.7.0”

  1. Vandrák napísal:

    “obľúbeného multimediálneho prehrávača Songbird” No neviem 🙂

  2. Lukáš Koškár napísal:

    To by si sa divil.

  3. gladiator napísal:

    preco nemoze byt na stil winamp 5.53