Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla sprístupnila Thunderbird 2.0.0.16

Thunderbird Mozilla dnes sprístupnila minoritnú pravidelnú aktualizáciu e-mailového klienta Thunderbird na verziu 2.0.0.16. Nová verzia opravuje najmä chyby v JavaScripte opravené aj vo Firefoxe, ktoré za istých okolností umožňovala spustenie neželaného kódu. Podrobnosti o tejto aktualizácii nájdete v oficiálnych poznámkach k vydaniu. Aktualizácie budú onedlho dostupné aj cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus, kompletné inštalačné programy nájdete v sekcii Na prevzatie.

2 komentáre k príspevku “Mozilla sprístupnila Thunderbird 2.0.0.16”

 1. rado napísal:

  chcem si nadstavit thunderbird ako emailoveho klienta, vsetko som nainstaloval( emailovu adresu) a stale si to odo mňa pyta HLAVNE HESLO PRE SOFTVEROVE ZABEZPECENIE, z tohto dovodu nemozem ani prijimat ani odosielat emaily
  poradi mi niekto co tam mam vpisat?????
  dik moc

 2. tina napísal:

  Ako sa dostanem k svojmu hlavnému heslu alebo ho zmením?
  Prejdite do ponuky Nástroje > Možnosti… (v systéme Linux ponuka Upraviť > Predvoľby…), vyberte panel Súkromie, kliknite na kartu Heslá a nakoniec na tlačidlo Nastaviť hlavné heslo.