Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Dostupný Flock 1.2.4

Flock - logo Dnes bola uvoľnená nová verzia spoločenského prehliadača Flock založeného na Firefoxe. Verzia 1.2.4 prináša opravy zahrnuté vo Firefoxe 2.0.0.16 a opravuje nieľko chýb v integrácii komunitných služieb do prehliadača. Viac informácií nájdete v poznámkach k vydaniu na domovskej stránke projektu Flock.com. Flock 1.2.4 je dostupný pre všetky významné operačné systémy, medzi lokalizáciami sa nachádza aj slovenčina. Prevziať si ho môžete aj na našej stránke Na prevzatie.

2 komentáre k príspevku “Dostupný Flock 1.2.4”

  1. Patrick napísal:

    celkom je to rychle, skoro ako FF 3, a sa my zdat ze to je o trochu krajsie ako FF 3

  2. Gianny111 napísal:

    Flock pobeží na jadre FF3 až od verzie 2.0. Bety, ktoré sú zatiaľ vonku ešte stabilitu (a subjektívne ani rýchlosť) FF3 nedosahujú, stále sú však svižnejšie ako aktuálne verzie Flocku 1.2.x, takže sa je na čo tešiť. 🙂