Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Spustená aktualizácia Firefoxu 2 na verziu 3

Firefox - logoOd včerajšieho dňa začala Mozilla ponúkať automatickú aktualizáciu používateľom Firefoxu série 2.0 na najnovšiu generáciu Firefox 3. Konkrétne sa jedná o aktualizáciu z verzie 2.0.0.16 na 3.0.1. Používatelia predchádzajúcej generácie majú na výber tri možnosti: aktualizovať na novú verziu (odporúča sa), odložiť aktualizáciu na neskôr alebo neaktualizovať nikdy. Počas aktualizácie bude skontrolovaná kompatibilita nainštalovaných rozšírení s verziou 3, nepodporované rozšírenia budú zakázané. V prípade, že sa rozhodnete ostať pri verzii 2.0 je dobré vedieť, že Mozilla plánuje vydávať bezpečnostné aktualizácie pre túto generáciu len do konca tohto roka.

2 komentáre k príspevku “Spustená aktualizácia Firefoxu 2 na verziu 3”

  1. Peter napísal:

    firefox

  2. maria rybarikova napísal:

    som tu úplný nováčik,ale chcem sa veľa naučiť a poznávať.Dˇakujem VáM.