Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Flock vyhral ocenenie Webby za budovanie spoločenských sietí

Flock - logoSpoločenský prehliadač Flock tento rok prvý krát vyhral v poradí už dvanásty ročník udeľovania cien Webby. Konkurencia bola veľká, v tomto ročníku bolo registrovaných okolo 10 000 nominácií z viac ako šesťdesiatich krajín sveta. Flock má v sebe integrovaných niekoľko spoločensky orientovaných webových stránok, ako napríklad Flickr, Facebook, Picasa a iné. Integruje aj webové služby Gmail a Yahoo! Mail. Celý článok s bližšími informáciami nájdete na oficiálnej stránke prehliadača. Flock so slovenskou lokalizáciou si môžete prevziať z našich stránok.

Flocku týmto gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov.

Komentáre sú uzavreté.