Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Thunderbird 3 Alpha 1 k dispozícii

ThunderbirdMozilla Messaging včera uvoľnila prvú testovaciu alpha verziu nadchádzajúcej generácie e-mailového klienta Thunderbird. Testovacie verzie Thunderbirdu 3 budú niesť kódové označenie Shredder. Medzi hlavné novinky patrí nový správca doplnkov totožný s tým, ktorý je obsiahnutý v pripravovanom Firefoxe 3, upravené vyhľadávanie v správach, experimentálna podpora prehliadania správ na kartách, podpora importovania natívneho adresára z Mac OS X a podpora doplnkov DOM Inspector a Venkman určených na ladenie aplikácií. Viac v poznámkach k vydaniu. Upozorňujeme, že ide o verziu určenú na testovanie a nie je určená na denné používanie. Pri jej testovaní si nezabudnite vytvoriť nový profil. Táto verzia je dostupná len v angličtine.

Komentáre sú uzavreté.