Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Dve nové lokalizované rozšírenia

RozšíreniaOpäť sme pre vás pripravili dve nové rozšírenia lokalizované do slovenčiny. Prvým je Abbeynet VoIP, ktoré umožňuje integráciu ovládania VoIP telefónu do Firefoxu. Druhým rozšírením je Operator, ktoré umožňuje praktické využitie mikroformátov vo Firefoxe. Mikroformáty by sa podľa mnohých mali stať jedným zo základných kameňov webu novej generácie. Mikroformáty sú spôsob, akým sa majú do webových stránok vkladať informácie, ako napríklad adresa či geografická poloha tak, aby boli zrozumiteľné nielen pre ľudí, ale aj pre počítač. Takýto spôsob zapisovania informácií na web neovplyvní len vývoj webových vyhľadávačov, ale uľahčí aj prácu bežnému používateľovi. O mikroformátoch sa dočítate viac v tomto článku.

Komentáre sú uzavreté.