Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Dostupný Flock 1.1

Flock - logoVyšla nová verzia spoločenského prehliadača Flock. Nová verzia integruje do prehliadača populárne webmailové služby Yahoo! Mail a Gmail. Ďalej bola pridaná podpora pre službu Picasa photo, zvýšená stabilita a opravené niektoré úniky operačnej pamäte. Kompletný zoznam zmien nájdete v poznámkach k vydaniu. Flock 1.1 je dostupný aj so slovenskou lokalizáciou, ktorú nájdete na našej stránke Na stiahnutie.

Komentáre sú uzavreté.