Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Dostupný Songbird 0.4

Logo SongbirdNová verzia multimediálneho prehrávača Songbird je k dispozícii. Aktualizácia zlepšuje integráciu doplnkov a jazykových balíkov, znižuje nároky na operačnú pamäť, pribudla aj možnosť zobrazenia zdrojového kódu webovej stránky. Všetky zmeny a nové funkcie sú uvedené v poznámkach k vydaniu. Nechýba ani slovenská lokalizácia. V jazykovom balíku zatiaľ stále nie sú zahrnuté časti preberané z Firefoxu (Možnosti, Správca doplnkov atď.). Novú verziu Songbirdu si môžete prevziať na stránke venovanej Songbirdu.

3 komentáre k príspevku “Dostupný Songbird 0.4”

 1. Mortik napísal:

  Odskusal som a stoji minimalne za povsimnutie. Spapka sice asi 2x tolko pamate ako WMP alebo winamp, ale zase dokaze prehrat prakticky vsetko (skusal som hudbu, filmy – AVI,MPEG,…,.MOV,DVD formaty)
  Obsahuje integrovane stahovanie mp3 + rozsierenia a temy…ak sa s nim este pohraju jeho autori a trochu ho vyladia, urcite bude stat za to.
  Rozhodne budem kontrolovat ci k nemu nevysla nejaka aktualizacia.

 2. Lukáš Koškár napísal:

  Určite áno, výborný freeware prehrávač médií akéhokoľvek druhu. A hlavne výborná kompatibilita s titulkami, čo mu môžu niektoré platené programy len závidieť.

 3. Pedant napísal:

  Velice zajímavý projekt, hraji si s ním už nějakou dobu a hodlám ho využívat/používat, zatím jen pod eng systémem, na lokalizovaném Tiger G4 jsem nerozchodil zvuk. Moc se mně to líbí. Díky za za něj.

Komentáre sú uzavreté.