Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Dostupný Songbird 0.4

Logo SongbirdNová verzia multimediálneho prehrávača Songbird je k dispozícii. Aktualizácia zlepšuje integráciu doplnkov a jazykových balíkov, znižuje nároky na operačnú pamäť, pribudla aj možnosť zobrazenia zdrojového kódu webovej stránky. Všetky zmeny a nové funkcie sú uvedené v poznámkach k vydaniu. Nechýba ani slovenská lokalizácia. V jazykovom balíku zatiaľ stále nie sú zahrnuté časti preberané z Firefoxu (Možnosti, Správca doplnkov atď.). Novú verziu Songbirdu si môžete prevziať na stránke venovanej Songbirdu.

3 komentáre k príspevku “Dostupný Songbird 0.4”

 1. Mortik napísal:

  Odskusal som a stoji minimalne za povsimnutie. Spapka sice asi 2x tolko pamate ako WMP alebo winamp, ale zase dokaze prehrat prakticky vsetko (skusal som hudbu, filmy – AVI,MPEG,…,.MOV,DVD formaty)
  Obsahuje integrovane stahovanie mp3 + rozsierenia a temy…ak sa s nim este pohraju jeho autori a trochu ho vyladia, urcite bude stat za to.
  Rozhodne budem kontrolovat ci k nemu nevysla nejaka aktualizacia.

 2. Lukáš Koškár napísal:

  Určite áno, výborný freeware prehrávač médií akéhokoľvek druhu. A hlavne výborná kompatibilita s titulkami, čo mu môžu niektoré platené programy len závidieť.

 3. Pedant napísal:

  Velice zajímavý projekt, hraji si s ním už nějakou dobu a hodlám ho využívat/používat, zatím jen pod eng systémem, na lokalizovaném Tiger G4 jsem nerozchodil zvuk. Moc se mně to líbí. Díky za za něj.