Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Instantbird dostupný vo verzii 0.1.1

Logo InstantbirdPred niekoľkými mesiacmi sme vás upozornili na nový multi-protokolový IM klient Instanbird, ktorý podporuje všetky najznámejšie protokoly IM: ICQ, MSN, Yahoo!, AIM, Google Talk, Gadu-Gadu, QQ, XMPP. Program sa dočkal novej verzie a niekoľkých vylepšení, z ktorých spomeniem napríklad: zobrazovanie nickov v zozname kontaktov (už nie len ICQ čísla, ako to bolo vo verzii 0.1), možnosť stlmenia zvukov, možnosť automatického prihlásenia do IRC kanálu atď. Kompletný zoznam zmien nájdete na oficiálnej stránke produktu. K dispozícii je aj slovenská lokalizácia, ktorú si môžete prevziať vo formáte .zip pre systém Windows XP.

1 komentár k príspevku “Instantbird dostupný vo verzii 0.1.1”

  1. KPEDITqen napísal:

    Кредит, есть связи: 8(495)769-53-05 Игорь (Москва)