Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla Store v novom kabáte

Istotne viete, že originálne výrobky s motívmi Mozilly si možno zakúpiť online v obchode Mozilla Store. Tento web práve prešiel zmenami, najviditeľnejšou je redizajn. Existovali totiž dve verzie: pre USA a pre zvyšok sveta. Verzia určená nám Európanom je teraz dvojčaťom tej americkej a to nielen na pohľad. Ponuka tovaru v nich sa doteraz totiž odlišovala. Po zmene je nám k dispozícii rovnaký výber výrobkov.


Najväčšou prekážkou, ktorá odradí záujemcov z našich končín, je výška poštovného. Náklady na zakúpenie napríklad čierneho trička s logom Firefoxu sa navýšia zo základnej ceny 8 libier o daň a poštovné až na celkovú sumu v prepočte zhruba 700 korún. Kto je ochotný si originálne tričko Firefoxu zakúpiť aj za túto sumu, postačí mu splniť už len jednu podmienku – zaplatiť platobnou kartou vopred. Komu sa to zdá byť príliš drahé, môže si takéto tričko či iný predmet dať potlačiť napríklad logom aj sám – nesmú byť pritom ale porušené ochranné známky. Podľa pravidiel Mozilla Trademark Policy to znamená, že si každý môže takéto tričko vyrobiť sám, ale výhradne len pre svoju potrebu a nesmie ho predávať. Čo myslíte, nebol by originál z Mozilla Store vhodný darček pod vianočný stromček?

 Black Firefox T-Shirt

Komentáre sú uzavreté.