Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Firefox získal cenu magazínu PC Pro

Prezident Mozilla Europe Tristan Nitot, ktorý v Londýne vystúpil na podujatí nazvanom Online Information Conference, uviedol na svojom blogu, že Mozilla Firefox získal cenu Najlepší softvér roka 2007, ktorú udeľuje britský magazín PC Pro. Tristan Nitot taktiež nezabudol vysloviť nádej, že to pomôže zvýšiť podiel Firefoxu vo Veľkej Británii, ktorý je v porovnaní s priemerom iných európskych krajín len polovičný. Fotografie ocenenia PC Pro Award sú umiestnené na Flickr.com.

Komentáre sú uzavreté.