Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Na svete je Flock 1.0.2 – aj v slovenčine

Flock Vývojári spoločenského prehliadača Flock odvodeného od Firefoxu 2.0 dnes sprístupnili jeho novú verziu označenú číslom 1.0.2. Táto verzia v sebe zahŕňa všetky opravy, ktoré boli nedávno vykonané vo Firefoxe 2.0.0.10 a 2.0.0.11 a niekoľko opráv v samotnom kóde aplikácie. Okrem anglickej verzie je dostupných aj niekoľko lokalizácií, medzi nimi sa nachádza aj slovenská. Tú nájdete na našej stránke Na stiahnutie. V prípade, že v lokalizácií objavíte nejaké chyby, budeme radi, ak nám ich oznámite v našom fóre.

2 komentáre k príspevku “Na svete je Flock 1.0.2 – aj v slovenčine”

  1. marian napísal:

    naco presne sluzi tento program Flock?

  2. SlovakSoft napísal:

    marian:
    Je to v podstate Firefox (teda prehliadač webových stránok) obohatený o pár funkcií týkajúcich sa blogovania, ukladania obrázkov na web, zdieľania a podobné komunitné veci.
    http://www.mozilla.sk/flock/