Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Zo zákulisia: Po roku opäť pod trenčianskym hradom

Pamätníci si spomenú, že zhruba pred rokom sa slovenská Mozilla zišla v Trenčíne pri príležitosti vydania Firefoxu 2. Priniesli sme vtedy o tom správu aj s fotodokumentáciou. Viac-menej náhodou sa stalo, že jedno z pravidelných stretnutí vedenia slovenského lokalizačného tímu (tento rok už štvrté) sa konalo opäť v novembri a znova v tomto krásnom meste pod trenčianskym hradom. Ako iste viete, tentoraz sme neoslavovali novú verziu Firefoxu, ktorej vydanie niekoľko mesiacov mešká. To nám však nepokazilo pekne strávené popoludnie a večer, kedy sa diskutovalo samozrejme nielen o Mozille, aj keď väčšina rozhovoru sa pochopiteľne aspoň okolo počítačov točila.


Vedúcu trojku tímu tentoraz doplnil náš najaktívnejší a prostredníctvom svojho doplnku aj najpopulárnejší vývojár Mazarik, ktorý stojí za rozšírením TV Program. Päticu zúčastnených dopĺňal lokalizátor množstva rozšírení Gianny111, ktorý je autorom fotografií (a bohužiaľ mimo záber objektívu).
Spoločnosť ľudí s rovnakými záujmami bola zárukou príjemného posedenia a my veríme, že sa o pár mesiacov znova na nejakom zatiaľ neurčenom mieste opäť stretneme a hádam už aj pri príležitosti vydania finálnej verzie Firefoxu 3. Pravdepodobne aj v spoločnosti ďalších záujemcov spomedzi vás – návštevníkov nášho webu a priaznivcov Mozilly.

Foto 1

Foto 3

Foto 4

Foto 4

Komentáre sú uzavreté.