Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Rozšírenie TV Program opäť vylepšené

rozsireniaNa aktualizácie tohto rozšírenia sme si už zvykli. V novej verzii sa môžeme tešiť na vylepšenú podporu offline režimu a vylepšené spracovanie údajov, ktoré by už nemalo spôsobovať prípadné spomalenie štartu Firefoxu pri pomalších typoch pripojenia. Ide len o vylepšenia programovej funkčnosti, pretože nepribudli žiadne nové funkcie. V rozšírení boli mierne upravené niektoré ikony a k dispozícii sú už štyri lokalizácie (slovenský, anglický, český a maďarský jazyk). Konkrétne veci týkajúce sa úprav nájdete opäť na stránke programátora. Najnovšiu verziu si môžete prevziať na samostatnej stránke rozšírenia, prípadne cez automatický aktualizačný systém doplnkov programu, v ktorom máte rozšírenie TV Program nainštalované. Na vaše názory sa tešíme ako vždy v tejto téme fóra.

6 komentárov k príspevku “Rozšírenie TV Program opäť vylepšené”

 1. ioio napísal:

  mohli by pri najnovsej aktualizacii poskytnut svoju sluzbu aj pre moz 3 beta:)

 2. sivák napísal:

  stiehol som novú verziu Tv program a po spustení mi vypisuje -aktuálna relácia a po spustení iba vypíše-program na nasledujúcich 12h a nič viac

 3. Branislav Rozbora napísal:

  problemy prosim hlaste na fore, su ojedinele a pri rieseni problemu vam radi poradime… toto nie je spravne miesto…

 4. Mazarik napísal:

  >mohli by pri najnovsej aktualizacii poskytnut svoju sluzbu aj pre moz 3 beta:)
  O podpore Firefoxu 3 budem uvazovat az po vydani stabilnej verzie.

 5. Peter napísal:

  nenacitava programy vo firefox 2.0.0.10 pod Vistou, v XP Pro a Firefoxe 2.0.0.10 funguje!

 6. Martin napísal:

  Zdravím. Mám nainštalovaný doplnok TV program verzia 0.1060. Všimol som si, že po inštalácii z verize 0.1040 prestalo ukazovať na lište nasledujúce relácie a po kliknutí na TV stanicu otvorí nové okno, no TV program nenačíta. Mám Mozilla 2.0.0.10 SK verzia a doplnky: Addictive typing Lessong 2.5 Agin Tabs 0.5.2 Calculator 1.1.10 FEBE 5.1.1 IE TAB 1.3.3.20070528 Popup sound 0.1.5 Restart Firefox 0.3 ScreenGrab 0.93 Statusbarclock 1.8.0 Tab Preview 0.3 Time Tracker 1.2.2 TV program 0.1060. Skúsil som aj zmazať podľa postupu súbor tditv_cache.rdf ale nepomohlo to. Ďakujem.

Komentáre sú uzavreté.