Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Mozilla sprístupnila Firefox 2.0.0.10

Firefox Mozilla dnes sprístupnila minoritnú bezpečnostnú aktualizáciu prehliadača Firefox na verziu 2.0.0.10. Nová verzia opravuje niekoľko bezpečnostných chýb objavených po vydaní poslednej verzie vrátane možnosti zneužitia archívov .jar na spúšťanie nebezpečného kódu. Aktualizácie budú zakrátko dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus, kompletné inštalačné programy nájdete na stránke Na stiahnutie.

4 komentáre k príspevku “Mozilla sprístupnila Firefox 2.0.0.10”

 1. peter napísal:

  na tejto 2.0.0.10 mi nejdu ziadne temy ani nainstalovat aj tie najnovsie

 2. SlovakSoft napísal:

  Nejaký podrobnejší popis? Čo sa stane po kliknutí na Nainštalovať (na Firefox Themes)? Práve som tam skúsil v čistom profile nainštalovať najnovšiu aktualizovanú tému (Aero) a fungovalo to normálne. Bude to niečo spoločné s vašou konfiguráciou (nastaveným spôsobom spracovania JAR), lebo témy sú balené práve do archívu JAR, s ktorým súvisela záplata.

 3. Robo napísal:

  Mne sa zas po nainstalovani aktualizacie vobec Firefox nespusta. Mam Vista Ultimate 32bit.

 4. Diamond napísal:

  mne nejde nainstalovat aktualizacie….