Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

SeaMonkey 2.0 bude určite aj v slovenčine

Pre tých, ktorí radšej využívajú funkcie prehliadača, poštového klienta či editora HTML v jednom balíku, máme dobrú správu týkajúcu sa slovenskej lokalizácie. Nová verzia SeaMonkey 2.0 bude na 100 % aj v slovenskej lokalizácii. Zatiaľ môžeme uviesť, že po dlhotrvajúcom období neistoty v otázke budúcnosti slovenskej verzie sa už veci pohli správnym smerom. Tím Mozilla.sk v tomto období na lokalizácii usilovne pracuje a patrí medzi vôbec prvé lokalizačné tímy, pre ktoré sa vytvárajú nočné verzie. Ďalšou novinkou týkajúcou sa balíka aplikácií SeaMonkey je jeho nová domovská stránka.

1 komentár k príspevku “SeaMonkey 2.0 bude určite aj v slovenčine”

  1. Aqua Viva napísal:

    Super ! Uz sa tesim. Zatial bezim s CZ verziou SeaMonkey.