Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Thunderbird 2.0.0.9 je tu

Thunderbird Mozilla dnes sprístupnila minoritnú aktualizáciu e-mailového klienta Thunderbird na verziu 2.0.0.9. Nová verzia opravuje rôzne chyby (bugy) a aj bezpečnostné problémy. Kompletný zoznam zmien je uvedený na stránkach produktu. Aktualizácie budú onedlho dostupné aj cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus, kompletné inštalačné programy nájdete v sekcii Na stiahnutie.

3 komentáre k príspevku “Thunderbird 2.0.0.9 je tu”

 1. Marek napísal:

  neviem ci dnes ale ja ju mam od vcera. je to to naj co ponuka mozilla. keby tak fachal aj Firefox

 2. bojec napísal:

  Mne sa na 2 pc stalo to, ze po vyziadani si aktualizacie sa proces zacycklil a ostalo to niekde medzi….ani skoncit, ani prerusit a bohuzial uz ani spustit Th. Po opatovnom stiahnuti manualne to ostalo na chybe pri mapi32.dll a…finito. Takzae hladam nejake riesenia ;(

 3. SlovakSoft napísal:

  bojec:
  Stačilo rýchle zadanie do vyhľadávania na fóre:
  http://forum.mozilla.sk/viewtopic.php?t=2484