Aktuálne verzie
pre Windows

Kanály RSS

Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Sunbird a Lightning dostupné vo verzii 0.7

Logo SunbirdTakmer presne po štyroch mesiacoch od vydania poslednej verzie elektronického kalendára Sunbird a od neho odvodeného rozšírenia Lightning bola dnes sprístupnená ich nová verzia pod označením 0.7. V tejto verzii sa vývojári zamerali hlavne na lepšie integrovanie rozšírenia Lightning do e-mailového klienta Thunderbird. Medzi novinky patrí možnosť jednoducho prepínať medzi zobrazením e-mailových správ a kalendárom, nový bočný panel Dnes, na ktorom sa prehľadne zobrazujú aktuálne a nasledujúce úlohy a udalosti či prepracované dialógové okno na pridávanie a správu úloh a udalostí. Celkovo bolo vyriešených okolo 300 chýb a požiadaviek používateľov.
Nové verzie sú už dostupné cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus, môžete si ich prevziať aj od nás. Sunbird nájdete v sekcii Na stiahnutie, Lightning medzi rozšíreniami.

3 komentáre k príspevku “Sunbird a Lightning dostupné vo verzii 0.7”

 1. Xyrko napísal:

  Po instalacii Thunderbirdu, Sunbirdu a Lightningu (vsetko najnovsie verzie a slovak stiahnute z tejto stranky) sa mi stalo, ze adresar vytvoreny priamov v Sunbirde som nevidel v Thunderbirde s nainstalovanym rozsirenim Lightning. Hoci cesty a nastavenia vsetko bolo defaultne tak ked som pridal ulohu priamo v sunbirde tak v thunderbirde tato uloha nebola viditelna. Nechapem v com je chyba.

 2. SlovakSoft napísal:

  Xyrko:
  Ja to teda nejako aktívne nevyužívam (takže sa môžem mýliť), ale nepamätám sa, že by bol kalendár vytvorený v Sunbirde viditeľný aj v Lightningu. Takto automaticky to prepojené nie je. Buď používate samostatný program Sunbird alebo vám stačí kalendár v Thunderbirde. Inak sa to tuším dá nejako spraviť, bolo to v FAQ:
  http://www.mozilla.org/projects/calendar/faq.html#local_calendar

 3. Vlado Valaštiak napísal:

  Sunbird a Lightning sú oddelené celky, buď používate jeden alebo druhý. Nie sú potrebné oba naraz.

Komentáre sú uzavreté.