Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Aktualizácie na verziu 2.0.0.6 sa dočkal aj Thunderbird

Thunderbird 2.0 Mozilla Corp. dnes sprístupnila minoritnú aktualizáciu ostatnej generácie e-mailového klienta Thunderbird. Verzia 2.0.0.6 opravuje tie isté chyby, ktoré boli riešené v aktualizácii Firefoxu. Novú verziu si môžete stiahnuť v sekcii Na stiahnutie, dostupná už je aj cez zabudovaný aktualizačný mechanizmus aplikácie. Odporúčame aktualizovať.

2 komentáre k príspevku “Aktualizácie na verziu 2.0.0.6 sa dočkal aj Thunderbird”

  1. Róbert Meleg napísal:

    Dobrý deň.
    Chcel by som vás poprosiť o radu.Chcem si zálohovať v Thunderband adresár,poštu a nastavenia a neviem si ich exportovať.Totiž funkcia import tam mám,ale export nie.Miesto nej mám,chybovú konzolu.možno existuje iný spôsob.
    Ďakujem,s pozdravom,Meleg.

  2. SlovakSoft napísal:

    Tu na stránke naľavo Ďalšie produkty > MozBackup.