Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nové vysielanie Air Mozilla bude túto stredu (aktualizované)

Podľa oznámenia uverejneného na serveri SpreadFirefox sa v stredu uskutoční premiéra nového bloku vysielania kanála Air Mozilla. Vo vysielaní uvidíte okrem Asu Dotzlera aj hostí z komunity Mozilla. Tak ako minule, ak to vaše znalosti angličtiny dovoľujú a chcete sa niečo opýtať priamo v ústredí Mozilly, k dispozícii je možnosť posielať otázky prostredníctvom kanála IRC (#airmozilla), aplikácií na okamžité správy AIM/YIM/GTalk (na meno airmozilla) alebo e-mailom na adresu airmozilla@mozilla.com. Pripomeňme si, že minulé vysielanie kanála Air Mozilla sprevádzali problémy s pripojením k serveru. Kto nevidel napríklad rozhovor s Mitchell Bakerovou naživo, má teraz možnosť pozrieť si video v rôznych formátoch: Podcast, Videocast a Theora alebo QuickTime.
Kanál Air Mozilla teraz vysiela 24 hodín denne a 7 dní v týždni, pričom program sa má obmieňať raz za mesiac.

Aktualizované:
Asa Dotzler oznámil na serveri SpreadFirefox zmenu vysielacieho času, posúva sa o hodinu neskôr (15:00 PDT). To znamená, že začne až o polnoci nášho času (t.j. štvrtok 0:00 hod.)

Komentáre sú uzavreté.