Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Firefox 2.0.0.5 už tento štvrtok

Oproti pôvodnému plánu bolo vydanie nasledujúcej verzie (minoritnej aktualizácie) Firefoxu urýchlené a malo by k nemu dôjsť 19. júla. Dôvodom je oprava bezpečnostnej chyby, ktorá bola objavená minulý týždeň. Chyba využíva súčasnú prítomnosť Internet Explorera aj Firefoxu na jednom počítači. Takto môžu byť zneužiteľné aj iné aplikácie, nejde teda o chybu samotného Firefoxu. Aktualizačná oprava by tomu mala zabrániť. Dovtedy je možné eliminovať ju úpravou registra systému Windows. Momentálne je už k dispozícii druhý kandidát na vydanie (Firefox 2.0.0.5 RC2) a tak sa zdá, že aktualizácia bude naozaj k dispozícii v týchto dňoch. Spolu s Firefoxom by malo prísť aj k aktualizácii Thunderbirdu tiež na verziu 2.0.0.5.

Komentáre sú uzavreté.