Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Nové slovenské rozšírenie

rozsireniaPo dlhšom období je tu opäť niečo, čo naznačuje, že vývoj okolo Mozilly existuje aj v našich končinách. Dôkazom tohto faktu je rozšírenie, ktoré pod záštitou nášho servera pre vás naprogramoval Mazarik a údaje zadarmo poskytla spoločnosť URI s.r.o. Názov tohto rozšírenia je TV Program a plne charakterizuje jeho funkciu. V stavovom riadku alebo na paneli s nástrojmi Firefoxu dokáže zobraziť televízny program ôsmich slovenských a českých TV staníc a taktiež vás upozorniť na začiatky jednotlivých relácií. Pôvodné slovenské rozšírenie nájdete na samostatnej stránke medzi ostatnými rozšíreniami. Vyjadriť sa k nemu máte možnosť v tejto téme vo fóre. Želáme príjemné sledovanie TV programu a vašich obľúbených televíznych relácií.

7 komentárov k príspevku “Nové slovenské rozšírenie”

 1. Lupino napísal:

  Bohužiaľ, tento doplnok Firefoxu mi vôbec nefunguje – pri ukázaní na TV stanicu sa mi zobrazí maličký obdĺžniček a to je asi tak všetko! Pri kliknutí na stanicu sa tak isto nič nedeje! Používam Symantec Client Security v 6100

 2. JoMa napísal:

  ale ide, a perfektne. prave testujem

 3. gidy napísal:

  mne to tiez nefunguje

 4. pds napísal:

  mne to ide úplne suprovo

 5. Michalik František napísal:

  Ide perfekne-nádhera

 6. Robo napísal:

  to akoze ma byt zvuk a obraz ako normalna telka?

 7. SlovakSoft napísal:

  Robo:
  Nie – ukazuje program televíznych staníc. Čo na tých TV kanáloch dávajú a budú dávať.