Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Štandardná diagnostika Thunderbirdu

ThunderbirdPo štandardnej diagnostike Firefoxu, ktorú sme uverejnili na našich stránkach pred časom, teraz prinášame podobný návod aj pre poštového klienta Thunderbird. Z vedomostnej databázy MozillaZine sme pre vás prevzali, preložili a doplnili návod na vykonanie štandardnej diagnostiky Thunderbirdu. Ide o jednoduché zhrnutie, ako v niekoľkých po sebe idúcich krokoch určiť príčinu problémov alebo nefunkčnosti programu. Tento a ďalšie dokumenty podpory pre programy od Mozilly nájdete v časti Tipy a návody.

1 komentár k príspevku “Štandardná diagnostika Thunderbirdu”

  1. pepocoollmann napísal:

    Ja som chcel len tolko, ze Thunderbird absolutne zahanbil vyvojarov z MS. Je to dospely program, ktory robi Mozille cest, takisto ako firefox. A vsetkym MS maniakom odkazujem, aby sa nad sebou zamysleli, ci sa im oplati hrat sa na velkych az zbytocne moc konzervativnych fanusikov MS. Hoc mam win XP, ale aj tak sa priklanam a snimam sirak pred vyvojarmi z mozilly.