Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Projekt Mozilla Mosaic

Pod týmto názvom sa skrýva jedna z aktivít servera Spread Firefox. V stručnosti povedané ide o to, aby ste vy ako používatelia programov Mozilly dali nadácii Mozilla Foundation vedieť, kde žijete, aké programy používate a ako ovplyvňujú vaše životy. Môžete tak urobiť prostredníctvom klasických papierových pohľadníc (najlepšie mesta, v ktorom žijete), ktoré pošlete na adresu nadácie. Ak priložíte obálku s vyplnenou vlastnou adresou, budete odmenení suvenírmi (nálepky a podobne). Z vašich pohľadníc potom môže v nadácii vzniknúť zaujímavá nástenka (mozaika). Aktivity projektu, stručné informácie o ňom a ukážky doteraz doručených materiálov nájdete na tejto stránke. A nakoniec to najdôležitejšie – adresa:
Mozilla Corporation
1981 Landings Dr. Bldg K
Mountain View, CA 94043
USA

7 komentárov k príspevku “Projekt Mozilla Mosaic”

 1. milanbb55 napísal:

  čo stojí známka do krajiny neobmedzených možnosti?

 2. SlovakSoft napísal:

  Podľa mojich vedomostí stojí obyčajný list do USA 20 až 40 SKK. Záleží na hmotnosti, potom to stúpa na 70 SKK. Ak chcete tie suveníry, tak neviem, či netreba obálku so zaplatením návratky. Niečo také vraj na poštách majú, ale presne to neviem (takú informáciu mi pred časom dal jeden známy). Možno bude niekto vedieť lepšie.
  Ja osobne tú pohľadnicu posielam zajtra a bez návratnej obálky.

 3. SlovakSoft napísal:

  Ďalšie informácie o medzinárodnej návratke:
  http://en.wikipedia.org/wiki/International_reply_coupon
  Má byť k dispozícii vo všetkých členských štátoch Universal Postal Union (UPU) a Slovensko je tiež členom.

 4. headshrinker napísal:

  Uvažujem, že by som tiež poslal zopár fotiek zo svojho bydliska a podobne…inak, bolo by celkom fajn, keby podobný mini projekt vznikol aj na našich slovenských stránkach Mozilly, kde by používatelia Fx zo Slovenska mohli dať podobne o sebe vedieť…neuvažujete o tom?

 5. SlovakSoft napísal:

  Hlavne nemáme to ústredie, kde by sme takú nástenku zavesili 🙂
  Takže jedine na web. Ale nápad je to pekný.

 6. headshrinker napísal:

  myslel som samozrejme web 😀

 7. peťo napísal:

  Zdravím. Aj ja posielam pohľadnicu, je to celkom dobrý projekt