Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Test Day sa blíži aj pre Sunbird 0.5

Tím autorov kalendárovej aplikácie Sunbird (a rozšírenia Lightning) tiež stupňuje aktivity pri testovaní pripravovanej verzie 0.5. Podľa oznámenia na weblogu bude oficiálnym testovacím dňom 20. marec. Testovať sa budú nočné verzie Sunbirdu a rozšírenia Lightning pre Thunderbird. Všetky potrebné informácie o testovacom dni nájdete na stránke Calendar:QA TestDay:2007-03-20. Testovacia verzia Sunbirdu je k dispozícii aj v slovenčine. Upozorňujeme, že nočné verzie sú určené vývojárom a skúseným používateľom. Samozrejmosťou je zálohovanie profilu pred ich testovaním.

Komentáre sú uzavreté.