Aktuálne verzie
pre Windows
Napísali o Mozille

inverse.com: Why You Should Seriously Consider the New Firefox Quantum Browser
Firefox is getting a massive speed boost, and it could persuade Google Chrome and Safari users to switch over. Mozilla has described Version 57 of the web browser as such a big change that it needed a special name to go along with it.

Techbyte.sk: Firefox získa bezpečnostný upgrade založený na prehliadači Tor
Mozilla si berie príklad od Toru a snaží sa urobiť prehliadanie vo Firefoxe omnoho osobnejším. Nezisková organizácia Mozilla odstráni z Firefoxu funkciu, ktorá umožňuje sledovanie užívateľov cez početné množstvo stránok bez použitia cookies.

Zive.sk: Firefox definitívne končí s Flashom. Zatiaľ len v Androide
Spoločnosť Mozilla, ktorá vyvíja populárny webový prehliadač Firefox, oznámila definitívne ukončenie podpory pre rozšírenie Adobe Flash na operačnom systéme Android.


Ďalšie články »
Kanály RSS
Články: RSS / Atom
Články Mozilla.cz: RSS
Komentáre: RSS / Atom
Fórum: Atom

Finišuje testovanie Thunderbirdu 2.0

Zatiaľ ešte nebola vydaná verzia Release Candidate a testujú sa len nočné verzie. Oficiálnym testovacím dňom bol stanovený tento piatok 16. marca – uvádza sa to na stránke Thunderbird:Current QA TestDay. Najnovšie testovacie verzie, medzi ktorými nechýba slovenská, možno nájsť na FTP serveri Mozilly. Sú určené skúseným používateľom, ktorí sa chcú zapojiť do testovania. Nepoužívajte ich na každodennú prácu s poštou – môžu obsahovať chyby, aj keď v tomto štádiu je už riziko menšie.

Komentáre sú uzavreté.